Księżna Sofia na spotkaniu Isabellą Löwengrip

2017/10/24
Dzisiaj księżna Sofia spotkała się z przedsiębiorcą i blogerką, Isabellą Löwengrip w restauracji niedaleko jej biura. Księżna przybyła na lunch z młodszym synem, księciem Gabrielem.

Isabelle napisała na swojej stronie:


Spotkałyśmy się podczas kolacji przed latem, a potem uderzyło mnie, jaką jest wspaniałą osobą. Ma wielkie serce, jest inteligentna, oddana i prawdziwa. Rozmawiałyśmy o byciu rodzicem dwójki dzieci ( Sally i Alexander dzielą urodziny!) I naszej pasje dotyczącej zamiaru wprowadzania zmian w życiu innych. Chciałabym inspirować kobiety na całym świecie do spełniania marzeń i stawiania sobie śmiałych celów. Prawie wszystko jest możliwe, możemy robić karierę i mieć rodzinę w tym samym czasie. To jest misja mojego życia. Jeśli chodzi o księżną Sofię, ona zmienia życie wielu dzieci poprzez Project Playground i Prinsparets Stiftelse. To bardzo imponujące.
 


Löwengrip jest jedną z najpopularniejszych nordyckich blogerek, a jej stronę każdego tygodnia odwiedza niemal półtora miliona osób.  Jest też działaczką charytatywną i mamą dwójki dzieci (jej syn Sally urodził się tego samego dnia co książę Alexander).

Od ponad dziesięciu lat Isabella Löwengrip jest młodym, odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą  i zarządza najchętniej czytanym blogiem w regionie nordyckim, który obecnie odwiedza 1,3 miliona czytelników tygodniowo. W 2005 r., Kiedy Isabella Löwengrip miała zaledwie 14 lat, założyła swój blog i wkroczyła do życia Szwedów pod nazwą Blondinbella, co sprawiło, że ​​była jednym z pierwszych, naprawdę dużych użytkowników w społecznych mediach w Szwecji. Zanim skończyła 16 lat, założyła pierwszą firmę Blondinbella AB. Od tamtej pory szybko się rozwija i przez wiele lat Isabella brała udział w wielu programach telewizyjnych, zarówno jako prezenterka jak i jako gość. W Szwecji była dwa razy "najczęściej googlowaną osobą", czym przebiła nawet  Zlatana Ibrahimovica! Napisała cztery książki, była starszym redaktorem magazynu Egoboost i członkiem zarządu firmy notowanej na giełdzie.Dziś Isabella ma 26 lat i obchodzi 10-lecie jako udany przedsiębiorca. Założyła i zarządzała kilkunastoma firmami, z których cztery działają po dziś dzeń i mają wspólne obroty w wysokości kilku milionów SEK. Firma Löwengrip Care & Color została założona w 2012 roku z partnerem biznesowym Pingis Hadenius. Na dzień dzisiejszy jest to najszybciej rozwijająca się firma w szwedzkiej branży kosmetycznej, oferująca ponad 50 różnych artykułów i udostępnia je ponad 1000 sprzedawcom detalicznym, w 2016 roku firma osiągnęła obroty 35 milionów SEK.
http://www.isabellalowengrip.com/about/


Nie zapomnijcie zajrzeć do poprzedniego postu! Miłego wieczoru :)

4 komentarze

 1. Podziwiam takie przedsiębiorcze kobiety. Pełen szacunek!
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak się czyta o takich ludziach, to ciśnie się na usta: jak oni to robią? Niesamowite. Ale wygląda na 36, a nie 26 lat, więc chyba jednak wszystko ma swoją cenę, nawet sukces;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Księżna i te jej przepiękne włosy 😻

  OdpowiedzUsuń
 4. Sofia pięknie się prezentuje. Fajnie, że mimo urlopu odbywa takie spotkania

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.