Aktualizacja: Księżniczka Victoria na seminarium w Parlamencie + więcej

2017/10/18


Dzisiaj wczesnym popołudniem Victoria przybyła na seminarium do siedziby Parlamentu. Spotkanie jest związane z tegorocznymi obchodami  100-lecia niepodległości Finlandii. W trakcie seminarium przypomniano historię Finlandii oraz omawiano bliskie relacje jakie łączą ten kraj ze Szwecją. Dużo czasu poświęcono także współpracy fińskiego i szwedzkiego parlamentu.. Parlamentarzyści omawiali stosunki dyplomatyczne zarówno z perspektywy obecnej  jak i historycznej. Spotkanie zakończyło się częścią artystyczną podczas, której wystąpiła Frida Hyvönen.


Tak jak przy większości takich okazji goście zaproszeni na seminarium czy konferencje wspominają na swoich social mediach spotkanie z Vickan. Tym razem była to członkini fińskiego parlamentu, która napisała na swoim Instagramie: "Księżniczka Victoria jest ciepłą  mądrą kobietą oraz wspaniałym przyjacielem Finlandii". Następczyni Tronu jest bardo zaangażowana w tegoroczne obchody i uczestniczyła już w szeregu uroczystości zarówno w Szwecji jak i zagranicą.

Victoria wybrała nową sukienkę, na razie nieznanej marki, jedne ze swoich ulubionych szpilek od Malene Birger oraz pasującą do całości  torebkę od Stelli McCartney.

Jeśli mowa o ubraniach, Sarah z The Royals and I zauważyła, że księżniczka Ingrid Alexandra nosiła w 2010 roku taki sam płaszczyk co Estelle na urodzinach króla w tym roku. Królewscy Fani zastanawiają się czy to, aby nie ten sam płaszczyk? W poszczególnych rodzinach królewskich Panie często pożyczają sobie ubrani, a ich dzieci noszą ubranka po starszym rodzeństwie czy kuzynach, jednak pomiędzy różnymi rodzinami królewskimi jeszcze czegoś takiego nie było.

14 komentarzy

 1. Znowu taka sukienka i będziemy myśleć i spekulować...-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Victoria ślicznie wyglądała chociaż trochę dużo tego niebieskiego. Urocze jeśli Estelle nosi płaszczyk po Ingrid Alexandrze :)

  Piękne zmiany na blogu!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Vic najlepiej wygląda w kobalcie.
  Tylko marszczeń na dole mogłoby być trochę mniej.

  OdpowiedzUsuń
 4. fajny szablon bloga, zmiana na dużo lepsze :)
  brakuje tylko info o ilości komentarzy! nie wiadomo czy jest jakaś dyskusja, czy nawet dodałaś ten komentarz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie da się ich ustawić, to taki format szablonu.

   Usuń
  2. zdecydowanie popieram anonima, ilość komentarz powinna się pojawiać

   Usuń
  3. no coż, to dyskusji dużych nie będzie, bo kilka razy dziennie wchodze na bloga, i nawet sam komentujący nie będzie wiedział czy jego komentarz się pojawił, a co dopiero czy jest w nim dyskusja
   słabo ...
   może warto znaleźć inny szablon

   Usuń
  4. Szablonu nie będę zmieniać, ponieważ za niego zapłaciłam :) na pasku bocznym znajduje się gadżet z najnowszymi komentarzami. Wyświetlają się ostatnie komentarze dodane na blogu oraz informacja w jakim poście.

   Usuń
  5. Jak zawsze jakieś "ale" tak samo było z poprzednim szablonem, jakoś jak dziewczyny na blogu o Cambridge zrobiły niemal identyczny jak Marlena to nikt już nie narzekał. Mi tam nie przeszkadza, wystarczy kliknąć myszką o jeden raz więcej, a postów aż tak dużo nie ma żeby to było dużo roboty. Zresztą jest widget komentarzy, swoją drogą świetny pomysł, bo nieraz ktoś komentuje starsze posty albo w podstronach i nikt o tym nie wie.

   Usuń
 5. Kolor tak, fason nie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajne zmiany na blogu.
  Sukienka Victorii niestety ale mi nie podoba się

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgadzam się z jedną osobą z komentujących wcześniej: kolor sukienki jak najbardziej tak, ale fason nie.
  Bardzo miłe słowa wypowiedziane przez osobę z fińskiego parlamentu na temat księżniczki Victorii. Kolejny raz potwierdza się, że księżniczka jest bardzo otwarta i ciepła.
  Pozdrawiam,
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie rozumiem dlaczego Vic lubuje się w stylizacjach "wszystko w jednym kolorze".
  Co za porażka... a wystarczyło dobrać inne dodatki.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.