Księżniczka na spotkaniu komitetu paraolimpijskiego, spacer z Estelle + więcej

2017/10/25Dzisiaj wczesnym popołudniem odbyło się spotkanie honorowego Komitetu Paraolimpijskiego, którego gospodarzem była księżniczka Victoria. Każdego roku odbywa się takie spotkanie, w ostatnich latach miało miejsce m.in. w Zamku Wielkoksiążęcym w Luksemburgu. Tym razem to Victoria zdecydowała się zaprosić na spotkanie do Sztokholmu. Do komitetu należy również holenderska księżniczka Margiet, której nie mogło zabraknąć. Do Szwecji nie dotarli jednak książę Albert z Monako czy Wielka Księżna Maria Teresa z Luksemburga.


Wczoraj na Zamku Królewskim księżniczka przyjęła na audiencji Achima Steinera, administratora UNDP (United Nations Development Programme - Program Rozwoju Organizacji Narodów Zjednoczonych) i Caroline Åberg, szwedzkiego reprezentanta UND. Program Rozwoju Organizacji Narodów Zjednoczonych (UNDP) jest odpowiedzialny za koordynację, monitorowanie i informowanie o globalnych celach zrównoważonego rozwoju. Księżniczka jest ambasadorem ds. Globalnych Celów ONZ i w swojej pracy specjalizuje się w problemach związanych z czystością wód i ochroną ryb. Podczas spotkania na Zamku Królewskim dyskutowano o pracach nad globalnymi celami na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Podczas tego spotkania Victoria po raz drugi miała na sobie nową bluzkę z najnowszej kolekcji H&M w ramach współpracy z Erdem. 


W weekend księżniczka Victoria wraz z córeczką została zauważona na spacerze po Djurgarten, Vickan i Estelle najprawdopodobniej odwiedził Villę Solbacken i spotkały się z Sofią, Carlem Philipem oraz ich dziećmi. Podczas przechadzki księżniczki zostały zauważone przez fotografa Olofa Plym Forshella  zgodziły się zapozować mu do zdjęcia.

5 komentarzy

 1. Prześliczne zdjęcie z jesiennego spaceru , w sam raz do rodzinnego albumu.Vic tak dziewczęco.wygląda w kucyku,cóż więc by było,gdyby rozpuściła włosy?
  Pastelowa sukienka z czarnymi elementami chokera i wstążki -idealna: )

  OdpowiedzUsuń
 2. Księżniczka wygląda świetnie w pastelowej sukience.
  Zdjęcie ze spaceru księżniczki z córeczką, a w tle szwedzka flaga - pięknie!
  Pozdrawiam,
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mogę się nadziwić jak Estelle podobna jest do mamy

  OdpowiedzUsuń
 4. Te fryzury Victorii - kok lub kitka do znudzenia. Ciagle wyglada identycznie. Fryzury wiecznie ulizane...

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.