Aktualizacja: Księżna Sofia na Healthcare Leadership Academy

2016/12/06


Dzisiaj księżna Sofia przybyła do Karolinska Institutet w Solnej, aby wziąć udział w Forum Nobla i Healthcare Ledarskapsdag. Spotkania odbywają się każdego roku i omawiają różne kwestie opieki zdrowotnej, tym razem głównym tematem była transformacja cyfrowa w opiece zdrowotnej.

Przed główną częścią dzisiejszego spotkania, czyli wręczeniem nagród, księżna spotkała się z finansistami i przyszłymi liderami opieki zdrowotnej oraz podjęła główny temat "Jak wygląda wizja transformacji cyfrowej?". Wizytę w Karolinska Institutet księżna zakończyła wręczeniem nagrody dla promotora roku, którą w tym roku otrzymała Barbro Narosyin z Healthcare Services w Stockholm County Council. Z kolei wyróżnienie powędrowało do Sofii Palmquist, wiceprezes i zefowi biura programowego w Szpitalu St Goran w Sztokholmie. Księżna Sofia miała na sobie nowa sukienkę Red Valentino oraz czarne szpilki Yves Saint Laurent.

Jak donoszą szwedzkie media kilka dni temu w jednej z restauracji w centrum Sztokholmu księżna Sofia i książę Carl Philip zjedli obiad z Luissan Gottlieb, najlepszą przyjaciółką księżniczki Madeleine. Trójka miała być w znakomitych nastrojach.


Remont Villi Solbacken cały czas idzie do przodu, remont elewacji budynku dobiegł już końca i rusztowania są zdejmowane. Nadal trwają prace wewnątrz domu, które powinny zakończyć się w marcu przyszłego roku.


13 grudnia księżna Sofia będzie reprezentować rodzinę królewską na Svenska Hjältar-galan. Sofia pojawi się tam po raz drugi, pierwszy raz uczestniczyła w niej w grudniu 2012 roku reprezentując Project Playground. Dwór potwierdził również obecność książęcej pary na koncercie bożonarodzeniowym 21 grudnia.


Ponadto dzisiaj księżna Sofia świętuje 32 urodziny, po raz pierwszy jako matka. Rzeczniczka dworu podała, że urodziny będą miały charakter prywatny i księżna będzie świętować z rodziną i przyjaciółmi.

7 komentarzy

 1. Ładna sukienka, chociaż lepsza byłaby bez kołnierzyka

  OdpowiedzUsuń
 2. Sofia ślicznie wyglądała. Nie wiedziałam, że Carl i Sofia lubią się z przyjaciółką Maddie no ale z drugiej strony co w tym dziwnego.
  Już się nie mogę doczekać nagród Nobla i stylizacji pań.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest może jakieś zdj Sofii z profilu bocznego? Być może nie miała farta i zrobiono jej zdj w złym ułożeniu ale ma troszkę tak rozstawione nogi jakby byla w ciąży 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. kiedy będzie post z wyjściami Victorii?
  Śliczna sukienka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jutro, dzisiaj tylko stylizacja miesiąca i post o Madeleine i Chrisie :)

   Usuń
 5. NA zdjęciu gdzie Sofia stoi bokiem wydaje się jakby była ciąży. No ale z drugiej strony może nie zgubiła jeszcze do końca brzuszka po ciąży albo sukienka się tak ułożyła i dlatego tak wygląda :) W ciąże wątpię ale jakoś tam mi to od razu na myśl przyszło.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie podoba mi się stylizacja, choć Sofia pokazuje jakie ma zgrabne nogi.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.