Madeleine, Chris i Leonore na koncercie świętej Łucji

2016/12/08

Princess Madeleine Facebook

Dzisiaj księżniczka Madeleine dodała na swojej stronie na Facebook'u nowe zdjęcie z córeczką. Jak zdradziła, wczoraj wraz z mężem zabrała Leonore do Swedish Residency w Londynie, aby pokazać córeczce koncert z okazji zbliżającego się dnia świętej Łucji.

Princess Madeleine Facebook

To nie pierwszy raz, kiedy Madeleine pokazuje córeczce szwedzkie tradycje. Rok temu zabrała Leonore na szwedzki jarmark świąteczny w Londynie.
Na dniach rodzina książęca przybędzie do Szwecji, aby w sobotę i niedzielę uczestniczyć w uroczystościach związanych z wręczeniem nagród Nobla.

8 komentarzy

 1. Szkoda,że nie ma bardziej wyraźnych zdjęć.
  Już się nie mogę doczekać zobaczenia Madeleine w pełnej okazałości na Nagrodach Nobla.Obstawiam jakąś błękitna kreację (albo Valentino albo Fadi el Khora).Mam też nadzieję na cudowny Kokoshnik,ale pewnie bardziej prawdopodobny jest tradycyjna Modern Fringe Tiara.
  Karolina Joanna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja bym chętnie zobaczyła Madeleine w tiarze z ametystami ☺

   Usuń
 2. A ja bym chętnie zobaczyła Madeleine w tiarze z ametystami ☺

  OdpowiedzUsuń
 3. To dobrze, że Madeleine przekazuje dzieciom szwedzkie tradycje. Nie mogę się doczekać soboty i z niecierpliwością czekam na pierwsze zdjęcia stylizacji, jestem bardzo ciekawa, czym nas zaskoczą w tym roku

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwsze zdjęcie jest piękne, chociaż trochę niewyraźne

  OdpowiedzUsuń
 5. Wydaje mi się, że Leonore jest podobna do Madeleine. Widać, ze Maddie zależy na tym aby dzieci znały szwedzkie tradycje. Ja też już się nie mogę doczekać stylizacji Madeleine.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem ciekawa czy Leonore była w ogóle zainteresowana koncertem :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej jak każde dziecko. Ale tego nie wiemy może właśnie była zaciekawiona.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.