Aktualizacja: Pierwsze zdjęcia z programu "Jej Przyjacielska Wysokość"

2017/07/03


Finalnie SVT udostępniło pierwsze fragmenty z programu "Jej przyjacielska wysokość" możemy na nich zobaczyć fragmenty wywiadów z Victorią, Danielem oraz bawiącą się Estelle - KLIK, KLIK, KLIK.

Książę Daniel wspomina w programie początki znajomości ze swoją żoną i ze łzami w oczach przyznaje, "mówimy o mojej żonie, która znaczy dla mnie bardzo wiele. Nie potrafię wyrazić tego co czuję. Rozmawiamy o niezwykłej osobie". Z kolei księżniczka Victoria w przedstawionych fragmentach opowiada m.in. o zaburzeniach odżywiania.


Pojawiły sie i kolejne dwa filmiki, na pierwszym z nich możemy zobaczyć księcia Oscara! Możecie go obejrzeć tutaj - KLIK, klip z programu pojawił się w raporcie dnia,  trzeba więc przewinąć do 20.23. Na drugim filmiku możemy zobaczyć Estelle przygotowującą Pasta Carbonara dla mamy - KLIK.

Program zostanie wyemitowane przez szwedzką telewizję 14 lipca o 20.00

photos: svt screenshots

6 komentarzy

 1. Czy będziesz go może tłumaczyć? Będzie można obejrzeć z napisami?

  OdpowiedzUsuń
 2. Słowa tak wzruszające, że aż sama się wzruszyłam. Jestem jeszcze bardziej ciekawa całości: )

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mogę się doczekać fragmentów z Danielem. Chyba nikt nie przypuszczał, że będzie aż tak kochającym mężem :) Ciekawe co czasem myśl król, gdy słyszy jak zięć kocha Victorię.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiem, że zazdrość to brzydka cecha, ale właśnie takiego męża zazdroszczę Victorii - który bezgranicznie kocha, szanuje, chroni i jest wsparciem każdego dnia.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.