Księżniczka Victoria odebrała swój portet + więcej

2017/11/08
Dzisiaj wczesnym popołudniem Victoria przybyła na Zamek Gripsholm, aby odsłonić swój nowy portret. Szczegolna fotografia stanowi prezent z okazji 40 urodzin Nastęczyni Tronu i zostanie przekazany do Muzeum Narodowego. Fotografię będzie można oglądać również na specjalniej wystawie w Zamku Gripsholm. Vickan również otrzymała swoją kopię, którą planuje zawiesić w Pałacu Haga. Czarno-białe zdjęcie zostało wykonane w Pawilonie Gustawa III obok Pałacu Haga. Odsłaniając fotografię księżniczka zdradziła "Robię to z przerażeniem, bo jeszcze nie widziałam tego portretu".

kungahuset


Wczoraj księżniczka spotkała się na Zamku Królewskim z przedstawicielami organizacji Svenska Lottakår, sekretarze generalnym Heléne Rådemar i gubernatorem Barbro Isaksson. Następczyni Tronu jest patronką korpusu od kilku lat. Jego celem jest angażowanie i edukuje kobiety, aby odgrywały aktywną rolę w przypadku kryzysu lub zakłóceń w społeczeństwie.

dailymail.co.uk. / kongehuset.dk / Franne Voigt

W najnowszej biografii duńskiego Następcy Tronu, księcia Frederika, pojawiły się wypowiedzi osób z najbliższego otoczenia przyszłego króla. Głos zabrali członkowie rodziny czy najbliżsi przyjaciele, a wśród nich znalazła się nawet księżniczka Victoria!   

Frederik zawsze wchodzi do pokoju z błyszczącymi oczami i zauważa ludzi, zarówno prywatnie, jak i oficjalnie. To tak, jakbyś spotykał się z nim w cztery oczy. Jest bardzo obecny, autentycznie zaangażowany i zaciekawiony. Są ludzie, którzy zadają pytania, ale nigdy nie czekają na odpowiedź. Frederik zawsze czeka na odpowiedź.

Victoria i Frederik są ze sobą spokrewnieni za pośrednictwem swoich dziadów, królowa Ingrid (mama duńskiej królowej Małgorzaty II) i książę Gustaf Adolf  (tata obecnego króla Szwecji) byli rodzeństwem. więcej o samej książce możecie przeczytać tutaj - KLIK.

7 komentarzy

 1. Dla mnie portret fatalny.

  OdpowiedzUsuń
 2. Portret jest rzeczywiście piękny. Fotografia księcia Fryderyka i księżnej Mary jest bardzo urocza.
  Pozdrawiam,
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń
 3. Victoria ma bardzo ładny bordowy komplet, fajnie w nim wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Portret ma fajny klimat, a Tobie jak się podoba Marlenko?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spodziewałam się czegoś takiego , jednak stylizacja Victorii nieco mnie zawiodła. Liczyłam na sukienkę albo nawet długą suknię. Ten komplet i bluzka jakoś mnie nie przekonują.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.