Ostatnie spotkania Victorii + gratulacje dla księcia Harry'ego i Meghan Markle

2017/11/28

Dzisiaj około 13.00 księżniczka Victoria przybyła do siedziby Vetenskapsakademien (Królewskiej Szwedzkiej Akademii Nauk), aby wziąć udział w seminarium "The Global Ocean and the Future of Humanity". Następczyni Tronu została powitana przez Carla Folke z Beijer Institute. Seminarium koncentruje się na ochronie oceanów oraz świętowaniu owocnej pracy laureata Nagrody Volvo Environment - Profesora Rashida Sumaili.
 

W piątek książęca para poprowadziła seminarium swojej fundacji na Zamku Królewskim poświęcone społeczności i zaufaniu. Fundacja działa na rzecz przeciwdziałaniu wykluczeniu i chce, aby dzieci i młodzież dorastały wśród bezpiecznych i silnych osób z perspektywą na pozytywną przyszłością.
Na seminarium zaprosili przedstawicieli organizacji non-profit i osoby zaangażowane w pracę fundacji na różne sposoby. Wczorajsze zaręczyny księcia Harry'ego i Meghan Markle odbiły się echem na całym świecie, a gratulacje szczęśliwym narzeczonym przesyłano z najróżniejszych zakątków świata. Okazuje się, że ciepłe słowa miała dla zakochanych także księżniczka Victoria, która skontaktowała się wczoraj z księciem Harry'm! Doniesienia te potwierdziła rzeczniczka dworu królewskiego, Margareta Thorgren, równocześnie stwierdzając, że treść gratulacji nie zostanie upubliczniona ze względu na jej prywatny charakter. W trakcie krótkiej rozmowy Następczyni Tronu miała złożyć księciu gratulacje od siebie, swojego męża i całej rodziny królewskiej.


7 komentarzy

 1. Moze powstanie zokazji zareczyn Harrego notka o relacjach Victorii Madeleine i Carla z Harrym.

  OdpowiedzUsuń
 2. Może obiecała,że pojawi się na ślubie? :)Byłoby cudownie

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniały gest ze strony ze strony księżniczki. To potwierdza, że księżniczka jest taka bliska nam.
  Pozdrawiam,
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne zachowanie Victorii :) Myślę, że był to bardzo ciepły gest z jej strony :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.