Victoria i Daniel z dziećmi na urlopie w Dubaju

2017/11/05

https://www.instagram.com/evelinahabringer/

Księżniczka Victoria i książę Daniel również skorzystali z urlopu i spędzili niecały tydzień w Dubaju! Wczoraj książęca rodzina została rozpoznana na pokładzie szwedzkiego samolotu, którym wracali z wakacji. Stewardessa rozpoznała czwórkę i poprosiła Następczynię Tronu o wspólne zdjęcie. 

"Cóż za zaszczyt obsługiwać naszą Następczynię Tronu i jej niewiarygodnie miłą rodzinę na pokładzie" napisała Evelina Habringer na swoim instagramie. Ponadto Estelle z tatą była widziana w parku wodnym  Aquaventure w Hotel Atlantis we wtorek. Jak ujawniły wczoraj media razem z nimi było kilkoro innych osób z którymi spędzali czas i żartowali.

Księżniczka Birgitta udzeiliła wywiad szwedzkiemu Svensk Damtidning wspomniła w nim również o Estelle "Jest urocza. Ma w sobie emocje i dobro mamy. Jest bardzo słodka". Przy okazji 40 urodzin w lecie Victoria zaprosiła do Solliden wszystkie siostry taty. Cała rodzina spędziła wspólnie kilka dni. Był to szczególny czas dla księżniczki Birgitty, która rzadko była w Szwecji. Podczas krótkiego pobytu na Olandii miała więc okazję lepiej poznać wszystkie wnuki swojego młodszego brata. Księżniczka wspomniała również moment, kiedy opuszczała letnią rezydencję rodziny królewskiej: "Estelle jest taka urocza i podobna do Victorii. Kiedy wyjeżdżałam wybiegła za mną i rzuciła mi się  ramiona. To było cudowne".

Księżniczka Victoria wróci do oficjalnych wyjść w środę, 8 listopada. Następczyni Tronu odwiedzi Zamek Gripsholm, gdzie odsłoni swój portret stanowiący prezent z okazji jej tegorocznych urodzin. Niezwykły prezent przygotowało stowarzyszenie Przyjaciół Muzeum Narodowego (kilka dni temu do zmiennego zarządu dołączył Oscar Magnuson, kuzyn księżniczki). Każdego roku wydawany jest nowy "portret ludzi honoru" ukazujący ważnego obywatela Szwecji. W ubiegłym roku wykonano zdjęcie Barbro Usher (naukowca i prywatnie przyjaciela rodziny królewskiej) w tym roku wybór padł na przyszłą królową.

3 komentarze

  1. Podziwiam Vic -w każdej sytuacji,gdzie by się znalazła- na spacerze,na zakupach,w samolocie ludzie ją rozpoznają,a ona jeszcze się z nimi fotografuje ! Musi mieć w sobie cierpliwości .

    OdpowiedzUsuń
  2. Vic spędziła miłe wakacje, w ciepełku :)

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.