Przyjęcie w Pałacu Haga + więcej

2017/11/11

 Twitter

Chociaż na ubiegł tydzień kalendarz świecił pustkami (przede wszystkim u księżniczki Victorii) książęca para nie próżnowała. We wtorek w Pałacu Haga odbyło się przyjęcie zorganizowane przez księżniczkę Victorię i księcia Daniela. Uroczysta kolacja nie znalazła się w oficjalnej agendzie, nie wiadomo więc z jakiej okazji ją zorganizowano oraz kto dokładnie został na nią zaproszony. Na powyższym zdjęciu małżonkowie pozują z przedstawicielami Galleri Magnus Karlsson - galerii sztuki współczesnej w Sztokholmie. Książęca para organizuje takie przyjęcia w swoim domu kilka razy do roku, oprócz nich małżonkowie organizują także tzw. wieczorki literackie na które zapraszają artystów i pisarzy.

We wtorkowy wieczór Victoria miała na sobie nową sukienkę z kompilacji Erdem i H&M. 

 Kungahuset Instagram

Wczoraj wieczorem książęca para obejrzała mecz pomiędzy Szwecją a Włochami  we Friends Arena w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w Rosji w przyszłym roku. Szwecja wygrała jeden do zera.
W sieci pojawiło się zdjęcie książęcej rodziny wykonane w maju tego roku w Borgholm na Olandii.

Instagram

6 komentarzy

 1. Vic miała śliczną sukienkę na tym przyjęciu. Szkoda, że tej kolekcji nie ma w Polsce. Urocze jest to zdjęcie z meczu i oczywiście to stare rodzinki. Uwielbiam Victorię i Daniela to moja ulubiona para.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolekcja była w Polsce dostępna w H&M 2 listopada. Wszystkie rzeczy z tej kolekcji, które miała do tej pory Wiktoria były dostępne w Polsce :), mnie udało się kupić trzy rzeczy ;)

   Usuń
 2. Zdjęcie z meczu urocze, bije z ich twarzy taka sympatia. A na tym rodzinnym jaka Estelle zawstydzona.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcie z wakacji. Oscar był chyba z czegoś niezadowolony.
  Wykonują także pracę,gdy ich nie widzimy.Takie przyjęcia to wielki zaszczyt dla zaproszonych,ale kolejny obowiązek dla pary książęcej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Daniel jak się zestarzał...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ma 44 lata i moim zdaniem wygląda po prostu na swój wiek

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.