Nowe, oficjalne informacje na temat porodu księżniczki Madeleine

2018/02/07

 Ewa-Marie Rundquist / Princess Madeleine Facebook

Finalnie dzisiaj po południu dwór królewski wydał oświadczenie na temat zbliżającego się porodu księżniczki Madeleine. Wynika z niego, że księżniczka urodzi trzecie dziecko w Szwecji. Na tą chwilę Madeleine z dziećmi i mężem przebywa w swoim londyńskim domu, jednak w połowie lutego rodzina przyleci do Szwecji i w Sztokholmie będzie oczekiwać narodzin kolejnego dziecka.

Jak podano w oświadczeniu to Madeleine i Christopher podjęli tę decyzję, bez żadnych wpływów ze strony rodziny czy dworu. Rodzina planuje przylecieć do Szwecji w przyszłym tygodniu. Jak podała rzeczniczka dworu rodzina pokryje z prywatnej kieszeni prywatną opiekę medyczną w szpitalu. Nie wiadomo jaką placówkę wybrali. Jak wiadomo książę Nicolas urodził się w szpitalu Danderyd, tam także przyszli na świat synowie księcia Carla Philipa i księżnej Sofii. Bardzo prawdopodobne więc, że trzecie dziecko Madeleine i Chrisa również przyjdzie tam na świat.

9 komentarzy

 1. Fajnie, że pojawiły się jakieś informacje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podjeli najlepsza decyzje z mozliwych.Bardzo fajnie ze juz za chwilę beda w Szwecji.Ciekawe kiedy Madelaine urodzi,ja tylko trzymam kciuki zeby nie byly to daty urodzin Leonor,Estell czy Oscara bo kszdy powinien miec swoje oddzielne swieto.Obstawiacie jakies daty?

   Usuń
 2. Bardzo mnie to cieszy,że następny książę i księżniczka urodzi się w Szwecji.Uważam,że Szwedzi powinni się z tego cieszyć. Dzięki temu może też Leonare i Nicolas pojawią się z tatą na Te Deum?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O ile Leonore już nauczyła się siedzieć dłużej niż 2 minuty bez odwalania przedstawień to pewnie tak ;)

   Usuń
 3. A już byłam pewna urodzi w Londynie ale pewnie uniknąć problemów z nadaniem dziecku imion i tytułów jak było w przypadku Leonore
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że bardzo dobrze, że pojawiły się oficjalne informacje.
  Pozdrawiam,
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie że pojawiła się taka informacja i już teraz pozostaje tylko czekać ja obstawiam początek marca lub pierwsza połowę. Jak myślicie czy jeszcze parze królewskiej urodzą się jakieś wnuki, bo ja myślę że Victoria i Daniel już nie zdecydują się trzecie dziecko i Maddie i Chris też nie zdecydują się na czwarte ale nie wiem co myśleć o Sofii i Carlu bo mam mieszane uczucia co do nich.
  Gosia

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja obstawiam trzecią ciążę Sofii jeszcze w tym roku :) natomiast u Vic i Daniela nie widzę już trzeciego dziecka.

  OdpowiedzUsuń
 7. ja myślę. że Carl i Sofia na 100% będą jeszcze mieli dziecko, i Maddie z Chrisem też jeszcze czwarte

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.