Spotkanie zarządu fundacji pary książcej + co słychać u Sofii i Carla Philipa?

2018/06/28


W miniony wtorek książę Carl Philip i księżna Sofia spotkali się z zarządem swojej fundacji. Było to ostatnie spotkanie przez wakacjami. Obecnie książęca para z dziećmi i przyjaciółmi spędza krótkie wakacji na Riwierze Francuskiej. Czwórka zatrzymała się w Villi Mirrage, letniej rezydencji rodziny królewskiej we Francji. Dom ten należał kiedyś do księcia Bertila i księżnej Lilian, którzy zapisali dom w spadku parze królewskiej.

Sofia i Carl Philip bardzo polubili to miejsce i odwiedzają je regularnie od kilku lat. Tym razem spędzili tam nieco ponad tydzień (pierwsze zdjęcia z plaży pojawiły się już 20 czerwca). Zdjęcia możecie zobaczyć tutaj: KLIK, KLIK, KLIK. Rodzinny wyjazd dobiega powoli końca, już w sobotę książę Carl Philip będzie w Hadzie w Holandii, aby śledzić Volvo Ocean Race. Jak dotąd to księżniczka Victoria podróżowała w związku regatami żaglowymi, jednak w tym roku uczestniczyła jedynie w ich rozpoczęciu w Goteborgu. Volvo Ocean Race znane niegdyś jako  Whitbread Round The World Race, to załogowe etapowe regaty żeglarskie, dookoła Ziemi. Książę Carl Philip będzie w Holandii brał udział jednym z etapów Volvo Ocean Race. Ostatni raz dołączył do jednego z zespołów w 2014 roku.

Z kolei 5 lipca księżna Sofia spotka się na Zamku Królewskim z Natalie Au - dyrektor Girl Effect. Po tym spotkaniu książęca rodzina dołączy do pary królewskiej i reszty rodziny na Olandii, gdzie spędzą kilka kolejnych tygodni. Jak podają szwedzkie media para królewska spędziła tegoroczne Midsommar w Villi Mirrage, a obecnie jest już na Olandii, gdzie kilka dni temu zostali sfotografowani.

9 komentarzy

 1. Czyli nic na nie zostaje,tylko czekać na pojawienie się całej rodziny na urodzinach Victorii.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, że na początku lica będą mieli jeszcze wyjścia

  OdpowiedzUsuń
 3. Marlenko czy wiesz może co trenuje Sofia? Czy jest taka szczupła z natury? Może coś wiadomo na ten temat... bo ma 33 lata dwoje dzieci, a taka figura... pozazdrościć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jej młodsza siostra też szczuplutka, a starsza ostatnio sporo schudła.

   Usuń
  2. Z tego co wiadomo Sofia regularnie trenuje od lat, nie wiadomo co dokładnie. Przed ślubem trenowała boks żeby mieć ładnie wyrzeźbione ramiona, nie wiadomo jednak czy nadal ćwiczy boks. Wiadomo, że ona sama codziennie ćwiczy jogę, co do innych treningów nie wiadomo.

   Usuń
  3. Tylko czy joga daje takie efekty? To musi być coś jeszcze... ale geny pewnie też.
   Chociaż jej mama do szczupłych nie należy, więc może ciężka praca.

   Usuń
 4. Czy to prawda, że jedna z matek chrzestnych księcia Gabriela, Carolina będzie miała dziecko i Sofia była na baby shower? Myślicie, że zostanie chrzestną?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Całkiem możliwe, że będzie matką chrzestną:)

   Usuń
  2. A na ile przed narodzinami jest baby shower?

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.