Wycieczka do lasu - nowe zdjęcie Leonore

2018/06/09

Princess Madeleine Instagram

Przed  chwilą księżniczka Madeleine podzieliła się na swoim instagramie nowym zdjęciem córeczki z wycieczki do lasu. Księżniczka podpisała je "Leonore w swoim prawdziwym żywiole". Z całą pewnością na początku przyszłego tygodnia pojawią się oficjalne zdjęcia z chrztu. Z kolei w najbliższy czwartek cała rodzina królewska (bez Christopher'a) pojawi się na wręczeniu Polar Music Prize. Możemy więc liczyć na ciekawe, modne stylizacje Pań.

prinsparet instagram

Również książę Carl Philip i księżna Sofia podzielili się na swoim instagramie zdjęciem wykonany przed chrztem księżniczki Adrienne.

15 komentarzy

 1. to jest idealne podsumowanie zachowania Leonore na chrzcie - jest inne księżniczki- dzieci
  https://www.instagram.com/p/BjzLqpihito/?taken-by=swedish_royal_family

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o matko, coś strasznego... nic dziwnego, że kraje skandynawskie jako społeczeństwo liberalne moralnie i psychicznie ostatnio coraz bardziej pogrążają sie w chaosie..

   Usuń
  2. To nie są tylko kraje skandynawskie! No chyba, że Holandia należy do krajów skandynawskich. Te dzieciaczki leżące na podłodze nie są ani z Danii ani Norwegii :) zdjęcia numer 3, 4, 8, 9 i 10 (te z masą dzieci na podłodze) do dzieci z Holenderskiej Rodziny Królewskiej.

   Usuń
  3. Ja jeszcze dodam, że hiszpańska księżniczka Leonor na chrzcie swojej siostry Sofii też zdjęła buty i nie siedziała grzecznie na swoim miejscu. Należy pamiętać, że to są tylko dzieci

   Usuń
 2. Polar Music Proszę?

  OdpowiedzUsuń
 3. czyżby Madeleine tym wpisem na IG chciała zatrzec wczorajsze negatywne wrażenie? Leonorem w swoim żywiole - dziecko lasu............

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę, że na IG Madd przeważają komentarze pozytywne - ona jest dzika i wolna, jak powiedział Chris, jest taka energetyczna i wysokowibrująca - daleko zajdzie, jest wolnym duchem, brawo Leonore itp. nikt jakby nie widział nic zlego, hm, no cóż, chyba faktycznie jako społeczeństwa różnimy się w kwestii wychowania i podejścia do dzieci

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiemy jak jest prywatnie i jak się zachowuje w domu. Także to jednak rodzice znają swoje dzieci lepiej niż my, widzący raz do roku. Mimo wszystko Leo jest nie o nieśmiała, bardzo speszyła sie przy modlitwie i wołała mamę.

   To prawda, wystarczy poczytać o podejściu do wychowania dzieci w innych krajach. Różni się diametralnie od naszego. Zachowanie w kościele wynika również z samego obrządku i podejścia do kościoła ze strony społeczeństwa i kościoła do społeczeństwa. W kościołach w Szwecji nie jest tak jak u Nas, że trzeba zachować powagę i najlepiej siedzieć jak słup soli (nawet 4-letnie, czy tym bardziej 2-letnie dziecko w polskim kościele nie jest w stanie wytrzymać, co zresztą widać kiedy chodzi się do kościoła). Tam wszystko jest bardziej na luzie, a księża zamiast stopować zachęcają do podchodzenia, wspólnej modlitwy i nawiązują interakcje nawet z maluszkami.

   Usuń
 5. Leonore w lesie czuła się lepiej niż w kaplicy :)To bardzo żywe dziecko :)

  OdpowiedzUsuń
 6. zdjęcie rodzinne Carla jest prześliczne,cudna rodzinka i fajne dzieciaczki

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy w temacie zachowania Leonore. To tylko małe dziecko i chyba niektórzy lekko przesadzają. Chciałabym zobaczyć Wasze dzieci w kościele;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ona ma po prostu swój świat. My w nim nie istniejemy póki co :) ma swój świat i swoje kredki a nam nic do tego

  OdpowiedzUsuń
 9. Leonore nie jest pierwszym i ostatnim dzieckiem z takim charakterem. Nie rozumiem negatywnych komentarzy w stosunku do niej😀 mam w rodzinie takie samo dziecko i to starsze od Leonore, ktore kompletnie nie potrafi usiedzieć w miejscu, ciągle musi się ruszać. Nie pomaga nawet surowość względem niego. Zastrzeżenia można mieć do Chrisa, który widział co się dzieje, a zareagował dopiero po jakimś czasie😉

  OdpowiedzUsuń
 10. Ale na czym polega problem? Że dziecko zachowuje się jak dziecko? Niektóre osoby chyba powinny zająć się sobą. ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. dużo negatywnych komentarzy pod adresem Leonore ale nie zapominajmy,że to 4 letnie dziecko a dziecko rządzi się swoimi prawami.Kiedy ma się zachowywać jak dziecko jak będzie dorosła? Ja zawsze byłam spokojna ułożona niczym panienka z dobrego domu a moja starsza o 9 lat siostra bardzo temperamentna i taka jest do dzisiaj popełniała o wiele więcej życiu błędów a i tak jest jej łatwiej ja zawsze zastanawiałam się czy to wypada,czy to dobry pomysł.Leonore i Estelle są wciąż porównywane a nie powinno tak być każdy z nas jest indywidualną osobowością tak jak ja i siostra.Ja mam bardziej podobny charakter do Estelle może to wpływ ma data urodzenia,bo ja też jestem z 23 lutego.Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli i mniej krytycznego nastawienia do Leonore :)DW

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.