Letnie pozdrowienia od Victorii i Daniela + nowe zdjęcia Juliana z rodzicami i braćmi

2021/07/30

Generation Pep FacebookKsiężniczka Victoria i książę Daniel postanowili przekazać letnie życzenia za pośrednictwem swojej fundacji Generation Pep i tym samym zachęcić do spędzania czasu na świeżym powietrzu. 

Hej, hej. 
Wspaniale, że lato już jest! Tego lata nasza rodzina będzie na świeżym powietrzu, ile się da. Będziemy jeździć na rowerze, pływać i bawić się na dworze.
Coś, co zauważyliśmy, to to, że dzieci szybko rozwijają swoją kreatywność i wymyślają fajne zabawy, gdy tylko wychodzimy na zewnątrz. Więc przebywanie na świeżym powietrzu to chyba najlepsza wskazówka, aby sprawiać radość naszym dzieciom!
Mam nadzieję, że spędzicie miło i aktywnie lato ☀️

Pozdrawiamy

Victoria & DanielRodzina osobiście promuje wiele z projektów fundacji, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć Estelle z tatą pokonujących prowizoryczny tor przeszkód w parku, biorąc udział w challange skakania przez 31 sekund na jednej nodze czy rodzinnie ćwicząc w domu w dobie pandemii.


W sieci pojawiły też nowe zdjęcia małego księcia Juliana, zrobiono je w publicznej części parku Pałacu Solliden, kiedy rodzina odwiedzała parę królewską. Sofia i Carl Philip z dziećmi nie zatrzymują się w Pałacu Solliden, a w jednym z domków na terenie rezydencji wraz z księżniczką Madeleine i jej rodziną. Wcześniej w tym tygodniu Carl Philip i Sofia wraz z Julianem towarzyszyli parze królewskiej na koncercie Lisy Nilsson (klik).

12 komentarzy

 1. Oba zdjęcia fantastyczne! Na pierwszym zachwyca roześmiany Oscar, a drugie fajnie łączy świadomość wykonywania fotografii (machająca Sofia i idący obok syn) z elementem zaskoczenia czy raczej nieświadomości (pan w tle - Carl Philip?). Wiadomość Victorii i Daniela również bardzo pozytywna i bez sztywniactwa. Bardzo lubię taką monarchię - nowoczesną, naturalną i bliską współczesnym ludziom. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcie Sofii i Carla Philipa z synami przypomniało mi, że zbliżają się chrzciny - pierwsza uroczystość na dworze szwedzkim od tak dawna. Już nie mogę się doczekać.

  OdpowiedzUsuń
 3. W Szwecji raczej nie nosi się kapci, raczej śmiga się na boso. Victoria i Daniel najczęściej są fotografowani w butach w domu robią tak często "bogaci" ale to już nie czysto Skandynawski zwyczaj u nas też się tacy znajdą :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie że para książęca promuje zdrowy styl życia i aktywność fizyczną
  Ale na ostatnio rozpieszczają jeśli chodzi o zdjęcia

  OdpowiedzUsuń
 5. Zawsze miło widzieć nowe zdjęcia w sezonie ogórkowym :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy to prawda, że 14 sierpnia to rocznica śmierci dziadka Sofii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mam pojęcia, nie pamiętam dokładnie dat. Musiałabym poszukać.

   Usuń
  2. Na Svensk Dam zasugerowali to

   Usuń
 7. Czy to prawda, że Julian będzie miał czterech chrzestnych? Jego bracia mają po pięć.

  OdpowiedzUsuń
 8. Co wiadomo o Stinie Andersson? Jest z Alvalen? Skąd zna Sofię? Ma rodzinę? Może być chrzestną

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stina i Sofia kiedyś mieszkały razem na Stureplan w Sztokholmie, ale znają się jeszcze dłużej. Stina jest mężatką i ma jedno dziecko.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.