Rodzina królewska na kolejnym koncercie + Madeleine w Ekerum Resort

2021/07/13


Dzisiaj wieczorem para królewska udała się na kolejny koncert. Tym razem dołączyli do nich księżniczka Victoria, książę Daniel oraz księżniczka Estelle i książę Carl Philip oraz księżna Sofia z najmłodszym synkiem, księciem Julianem. Dzisiejszego wieczoru na scenie pojawiła się Carola, która pozwoliła sobie nawet na pogadankę ze sceny z księciem Danielem.Do rodziny królewskiej dołączyli także Patrick Sommerlath i jego dzieci syn, Leo, oraz bliźniaczki Anais i Chloe.Już jutro Victoriadagen! Uroczystości w parku pałacu Solliden po raz kolejny zostaną ograniczone, jednak na wieczornym koncercie zobaczymy całą rodzinę królewską. Jednak pierwsze stol lat Victoria usłyszała już dzisiaj od samej Carole, która specjalnie zeszła ze sceny, aby zaśpiewać "Happy Birthday dear Prinsessa".

Z kolei dzisiaj po południu Madeleine i Chris z dziećmi wybrali się do Ekerum Resort na Olandii. Dziś wieczorem po raz pierwszy spotkałem księżniczkę Madeleine i jej rodzinę w Ekerum w Olandii. Chris i dzieci: Leonore, Nicolas i Adrienne również tam byli. Księżniczka Madeleine była tak niebiańsko piękna i złożyłam jej gratulacje dla siostry. Jutro księżniczka Victoria kończy 44 lata, ale w Solliden nie będzie przyjęcia. Wcześniej w Ekerum był książę Daniel, który wziął udział w dorocznym Victoriagolfen, czyi turnieju golfowym imienia księżniczki Victorii. Tradycyjnie odbywa się on w przeddzień urodzin Następczyni Tronu.

9 komentarzy

 1. O której godzinie koncert?

  OdpowiedzUsuń
 2. Victoria i Estelle bawiły się najlepiej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oni są tacy super. Szkoda że brk nie może wrzucić na luz..

  OdpowiedzUsuń
 4. Marleno, pod poprzednim postem bardzo ładnie i rzeczowo odpowiedziałaś w kwestii ślubów księżniczek szwedzkich, podkreślając rolę przygotowań do roli księżnej/księcia. Temat brzmi bardzo ciekawie. Czy cały ten proces opisywałaś gdzieś bliżej, a jeśli nie, to czy myślisz, że kiedyś mogłabyś napisać coś o tym więcej na przykład w oddzielnym poście? Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Informacje o tym pojawiały się wśród różnych postów, ale myślę, że warto to zebrać w jednym poście. Jeśli macie ochotę o tym poczytać :)

   Usuń
  2. Za innych nie mogę się wypowiadać, ale ja przeczytam z wielką chęcią :D

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.