Nowe, nieznane zdjęcie Victorii i Daniela z z okazji świąt

2017/12/21

 
expressen

W takich momentach zawsze zastanawiam się ile uroczych fotografii ma w zanadrzu rodzina królewska? Dzisiaj wyciekło kolejne, piękne zdjęcie szczęśliwej rodziny książęcej. Jak co roku książęca para rozpoczęła proces odpisywania na życzenia świąteczne od swoich przyjaciół rodziny i najbliższych współpracowników i partnerów w działalności charytatywnej. Jak podał dwór królewski jest to "prywatna kartka świąteczna" tak więc nie będzie odsyłana na listy wysyłane od fanów. Tradycję wysyłania kartek do najbliższych wprowadziła para królewska i propaguje reszta rodziny.

8 komentarzy

 1. To zdjęcie jest cudne!! Jacy oni szczęśliwi, takie rodzinne i naturalne, uwielbiam ich

  OdpowiedzUsuń
 2. i takie powinny byc zdjecia swiateczne! rodzinne, cieple i z klimatem. bez sztywnosci i nadmiaru retuszu jak u Williama i Kate

  OdpowiedzUsuń
 3. marleno ja czegos nie rozumiem. bo Victoria jest nastepczynia tronu, prawda? a carl jest duzo nizej w sukcesji. vic musi miec swoje biuro i duzo osób pod sobą. to dlaczego carl odpowiada na listy a vic nie? przeciez musi miec osobe w swoim biurze ktora to robi, skoro nawet jej mlodszy brat ma. a nawet jesli nie ma, to jest nastepczynia tronu i moze w kazdej chwili zatrudnić. przecież to chmstwo troche nie odpowiadac na zyczenia poddanych , a szczegolnie kiedy twoj nlodszy brat to robi. to nie ma sensu po prostu!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widocznie taka jest decyzja dworu. Biuro Victorii odpowiadało na listy w pierwszych latach małżeństwa książęcej pary. Nie wiadomo dlatego teraz tego nie robią. Aczkolwiek przy okazji chrztu Oscara wysyłali kartki z podziękowaniami, nawet ktoś w Polsce dostał.

   Usuń
  2. Może za dużo osób wysyłało i nie dawali rady odesłać wszystkim, wiec postanowili tego nie robić

   Usuń
 4. Słodkie zdjęcie. I wszyscy tacy szczęśliwi.😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne,rodzinne zdjęcie, bardzo naturalne. https://catherinecambridges.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Pewnie mają tych cudów,tyle ile normalna rodzina,zapisów codziennych chwil.
  Uśmiech i wyciągnięta rączka Oscara pobija wszystko: )

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.