Victoria i Daniel z dziećmi na rodzinnych zawodach International Horse Show

2017/12/02

Victoria i Daniel cieszą się rodzinnym weekendem i dzisiaj razem z dziećmi udali się do Friends Arena w Sztokholmie, aby obejrzeć rodzinne zawody International Horse Show. Od kiedy w 2014 roku siedziba Sweden International Horse Show przeniosła się do Friends Arena Victoria i Estelle często oglądają razem festiwal.

Przed występem rodzina udała się za kulisy, a książę Oscar miał okazję przejechać się traktorem! Jak donoszą media był z tego powodu bardzo zadowolony. Poza tym czwórka została zaproszona przez organizatorów na szafranowe bułeczki i gorącą czekoladę.

Kiedy w 2015 roku Victoria i Estelle były na
International Horse Show odwiedziły  razem stajnie, gdzie m.in. mała księżniczka karmiła konie. W tym roku jednak nie  miała takiej okazji, ponieważ książę Daniel ma alergię na konie, co nieco komplikuje wizytę.

7 komentarzy

 1. Świetne zdjęcia całej rodzinki :) Jaki Oscar już duży, ma się wrażenie, że dopiero co niedawno się urodził :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Estelle to czysta mama a Oscar to tata. Super rodzinka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oscar to wykapany tata. Jest taki słodki!

  OdpowiedzUsuń
 4. Rodzina prezentuje się fantastycznie. Na pewno cieszą się na wspólnie spędzony czas.
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda ze komentarze pojawiaja sie z duzym opoznieniem po Twojej akceptacji. Bo czesto mozna by tu podyskutowac a tak to nie wiadomo czy ktos jeszcze komentuje dany post

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety w trakcie (niemal) wszystkich weekendów nie mam możliwości moderowania komentarzy. Wówczas dodaje je tylko rano i wieczorem. W ciągu tygodnia komentarze dodawane są na bieżąco oczywiście w miarę moich możliwości :) pisałam i informowałam o tym już kilka razy.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.