Spotkanie zarządu fundacji Sofii i Carla Philipa

2017/12/15

prinspraret instagram

Dzisiaj książęca para spotkała się z zarządem fundacji swojego imienia. Podczas rozmów najprawdopodobniej podsumowano cały rok działalności. Ponadto pracownicy i książęca para podzielili się planami na najbliższe dwanaście miesięcy.

Post udostępniony przez @merhjarta

12 komentarzy

 1. Super, że razem pracują. Po sytuacji jaka miała miejsce na chrzcinach obawiałam się, że ich relacje mogły stać się chłodniejsze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaka sytuacja!?

  OdpowiedzUsuń
 3. A co miało miejsce na chrzcinach?

  OdpowiedzUsuń
 4. W rzeczywistości żadna sytuacja czy tym bardziej konflikt. Jak zawsze część z Fanów doszukuje się dziury w całym. Chodzi o to, że Sofia i CP nie patrzyli sobie w oczy i nie trzymali się za ręce na chrzcie. Tylko tyle :) jak któryś z anonimków stwierdził niby dlatego, że Sofia bardzo zaangażowała się organizacje chrztu. Tak naprawdę nic takiego nie miało miejsca :) CP bardzo chwalił Sofię i wspólną pracę jaką włożyli w chrzest i tak jak arcybiskup powiedział, że wszystko zorganizowali razem. Na Noblach trzymali się za ręce, w drodze do Pałacu po chrzcie CP obejmował Sofię w pasie. Reasumując żadnego konfliktu nie było, w Szwecji nawet takie ploteczki się nie pojawiły :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ludzie ogarnijcie się, znają się od 7 lat i pojawiły się dzieci więc teraz są dla nich priorytetem nie będą się więc ciągle wgapiać w siebie jak 2 sroki. Wy wszystkie napewno siedzicie wpatrzone w swoich partnerów 24 godziny na dobę,a sztab ludzi was obsługuje. Pozdrawiam.

   Usuń
  2. :D Jeszcze była dyskusja o stosunkach Sofii i Maddie :D Na chrzcinach Madeleine coś powiedziała do Sofii a ta zrobiła jakąś minę i już powód do dyskusji :D

   Usuń
 5. na chrzcie było między nimi krzesełko Aleksandra, więc trudno by było żeby trzymali sie za ręce w powietrzu, zwłaszcza że Gabriel był młodszy niż Alex na chrzcie

  a CP musiał patrzeć na Alexa, który sobie chodził po kaplicy

  OdpowiedzUsuń
 6. Hah :D Bo takie rewelacje to tylko my umiemy tworzyć :D Wystarczy nam zdjęcie, resztę wywnioskujemy sami.. Niczym zawodowe dziennikarzyny z kozaczka albo pomponika czy jakiegoś innego plotkarskiego badziewia xD

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślę ,że w przyszłym roku fundacja jeszcze bardziej rozwinie skrzydła. Może jest jakaś szansa na pierwszą wizytę zagraniczną pary ?

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.