Nowy program z udziałem królowej, Victorii, Sofii i Madeleine + stylizacja miesiąca + więcej

2017/12/13

Embed from Getty Images

Już jakiś czas temu SVT potwierdził pracę nad nowym programem z udziałem rodziny królewskiej. Okazuje się, że będzie on opowiadał o królewskich sukniach ślubnych. Pomysł stworzenia takiego programu pojawił się po ogromnym sukcesie wystawy sukien ślubnych na Zamku Królewskim. Jak potwierdziła szwedzka telewizja w dokumencie pojawią się ekskluzywne wywiady z królową, księżniczką Victoria, księżną Sofią i księżniczką Madeleine. Rozmowy zostały już przeprowadzone z członkiniami rodziny królewskiej i obecnie trwa praca nad obróbką programu. Jak podaje Sarah Bull z SVT program jest niezwykle specjalny i unikatowy, ponieważ pokazane zostaną momenty do których wcześniej opinia publiczna nie miała wglądu, a kamery uzyskały wgląd w sytuacje i miejsca do których telewizja nie miała jeszcze dostępu. Na tą chwilę program nosi nazwę roboczą "Kungliga Brudklänningar", jego emisja planowana jest wiosną 2018 roku.Za niespełna miesiąc wyemitowany zostanie również tradycyjny program Rok z rodziną królewską. Jak na razie wiadomo tylko o specjalnym materiale z udziałem  Estelle i Victorii. Najprawdopodobniej został nagrany na sztokholmskim archipelagu w październiku.

Wczoraj księżniczka Victoria spotkała się z zarządem swojej fundacji, z kolei dzisiaj księżna Sofia spotkała się z zarządem Sophiahemmet. Jak na razie nie pojawiły się zdjęcia z żadnego z tych spotkań.


3 komentarze

 1. Program o królewskich sukniach to chyba ,co mnie będzie najbardziej interesowało. Cudownie byłoby usłyszeć od księżniczek jak wyglądało projrktowanie,dlaczego akurat wybrały taką i wiele innych ciekawostek. CZekam też na urocze fragmenty z dokumentu podsumowującego rok.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten program o sukniach ślubnych będzie bardzo ciekawy, tym bardziej że zobaczymy coś całkiem nowego

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak widać królewskich ślubów nigdy dość :) czekam niecierpliwie na program
  Ewa

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.