Księżniczka Madeleine na stoisku World Childhood Foundation + sesja do wywiadu

2019/06/06Wśród stoisk rozsianych na wewnętrznym dziedzińcu Zamku Królewskiego znalazło się oczywiście miejsce dla World Childhood Founadtion. Pracownicy organizacji opowiadali o swojej pracy i najnowszych projektach. Na krótko przed paradą księżniczka Madeleine odwiedziła stoisko i podpisywała egzemplarze książki, której jest współautorką. 

Niestety Christopher wraz ze starszymi dziećmi, Leonore i Nicolasem, nie dotarli do Szwecji. Księżniczka Madeleine wraz z Adrienne przyleciała do Szwecji już w niedzielę w związku z premierą książki. Niestety Nicolas i Leonore nabawili się przeziębienia i infekcji uszu w  związku z czym podróż samolotem jest niewskazana. Christopher został więc z dziećmi na Florydzie i kiedy tylko poczują się lepiej w trójkę dołączą do Madeleine i Adrienne w Szwecji. 


Księżniczka Madeleine udzieliła kolejnego wywiadu w związku z publikacją książki. Na tą chwilę wywiad nie jest dostępny, można jednak obejrzeć sesję do niej wykonaną. Galerię znajdziecie tutaj - KLIK.

5 komentarzy

 1. Madeleine jest taka piękna <3

  OdpowiedzUsuń
 2. What's up, everything is going well here and ofcourse every one is sharing facts, that's truly good, keep up writing.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie wreszcie zobaczyć Madeleine. Pieknie wygląda.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ślicznie wygląda, oby szybko miała jakieś wyjście

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.