Co nowego u rodziny królewskiej?

2017/10/30


10 października księżniczka Victoria i książę Daniel przyjęli na audiencji Pastor Ulrikę Stigberg w Pałacu Haga. Spotkanie nie było przewidziane w oficjalnej agendzie dworu królewskiego. Na zdjęciu poniżej Następczyni Tronu z fanką 27 października.


Już za nieco ponad miesiąc odbędzie się chrzest księcia Gabriela. Grudzień będzie pełen emocji dla książęcej. Zgodnie z ostatnimi doniesieniami z dworu królewskiego książę Carl Philip uda się z oficjalną wizytą do Hongkongu w dniach 5-7 grudnia wraz z dwiema delegacjami korporacyjnymi. Dwór podał, że "celem wizyty jest promowanie szwedzkiego biznesu i szwedzkich zainteresowań w zakresie projektowania i edukacji. Te obszary są bardzo bliskie sercu księcia, dlatego, też uda się  tę podróż". Książę uda się do Hongkongu sam, księżna Sofia przebywa obecnie na urlopie macierzyńskim i jak na tą chwilę planuje oficjalne spotkania i wyjścia tylko na terenie kraju (zgodnie z agendą 15 i 25 listopada). 6 grudnia do księcia dołączy jednak ciocia, księżniczka Birgitta, w jej towarzystwie weźmie udział w bankiecie w ramach Hong Kong Chamber of Commerce. Dla księcia Carla Philipa będzie to druga zagraniczna podróż w tym roku.
 
Już jutro będziemy mieli okazję do zobaczenia księżniczki Madeleine po dłuższej przerwie!

6 komentarzy

 1. Fajnie, że będzie okazja do zobaczenia Madeleine

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnio wydaje mi się,że Carl bardziej się udziela. Oprócz oczywiście spraw charytatywnych fundacji wyjazdy- Monako teraz Hongkong. Bardzo mnie to cieszy.
  Czekam na nowe zdjęcia księżniczek:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mogę się doczekać grudnia najpierw chrzciny potem Noble ❤ mam nadzieję że księżna Sofia weźmie udział w rozdaniu nagród i w bankiecie w niedzielę
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastycznie, że książę Carl Philip wyruszy w kolejną podróż zagraniczną.
  Pozdrawiam,
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń
 5. Mają fantastyczne życie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak myślę i tu nie chodzi o pieniądze, ale o zdrowie, o partnerów, dzieci, nie dość, że w takiej rodzinie się urodzili/ bądź do niej weszli to wszystko łatwo im przychodzi, są atrakcyjni, zdrowi, zakochani i mają dzieci, też bym tak chciała.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.