Księżniczka Madeleine z wizytą w ambasadzie Szwecji w Londynie + jesienny urlop pary królewskiej

2017/10/31Dzisiaj księżniczka Madeleine odwiedziła Ambasadę Szwecji w Londynie, gdzie spotkała się z przedstawicielami szwedzkich firm w Wielkiej Brytanii. Na tą chwilę nieznane są bliższe informacje na temat tego spotkania.

Już jutro rodzina królewska rozpocznie urlop tak jak większość Szwedów wraz z początkiem listopada.   Jak donosi szwedzki Expressen król i królowa wybierają się jutro rano do Anglii, gdzie spędzą najbliższe pięć dni. Para królewska chce spędzić czas z córką, zięciem i wnukami. Jak wiadomo pomiędzy wakacjami na Olandii, a grudniowymi wydarzeniami w Szwecji i świętami rodzina Madeleine rzadko odwiedza Szwecję. Król i królowa mają już zaplanowany cały pobyt w Londynie, podczas odwiedzin u córki najprawdopodobniej spotkają się także z księżniczką Margarethą, która mieszka w stolicy Wielkiej Brytanii. Najstarsza siostra króla świętuje dzisiaj 83 urodziny! Jest to wystarczający pretekst do spędzenia wspólnie czasu. Nie wiadomo jakie plany na kilka wolnych dnia mają Victoria i Daniel oraz Carl Philip i Sofia z dziećmi.

7 komentarzy

 1. Super wreszcie zobaczyć Madeleine

  OdpowiedzUsuń
 2. Urocza fryzura i elegancki płaszczyk. Ciekawe ,że założyła niższe botki.
  Mam nadzieję,że pojawi się więcj informacji i zdjęć,skoro tak rzadko możemy zobaczyć księżniczkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Maddie super wygląda. Fajnie, że para królewska odwiedzi najmłodszą córkę widać, że są normalną rodziną.

  OdpowiedzUsuń
 4. Udostępniono zdjęcie na którym widać powiększony brzuszek Madeleine. Księżniczka bardzo szybko się zaokrągla,mimo że to początek ciąży. Jestem ciekawa czy urodzi syna czy córkę i na jakie imiona zdecydują się z Chrisem

  OdpowiedzUsuń
 5. Ślicznie wygląda, super ja zobaczyć

  OdpowiedzUsuń
 6. Księżniczka wygląda świetnie i jest taka uśmiechnięta.
  Pozdrawiam,
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.