Aktualizacja: Królowa Silvia i księżniczka Madeleine w Nowym Jorku - dzień 1

2017/10/02


Dzisiaj królowa Silvia i księżniczka Madeleine rozpoczęły trwającą dwa dni wizytę w Nowym Jorku w ramach Childhood Foundation. Razem pojawiły się na World Youthhood Foundation w siedzibie ONZ.

W ciągu dnia Madeleine wybrała dobrze już znany żakiet od Dorothee Schumacher, noszony pierwszy raz w 2011 roku i ponownie w 2015, kiedy spodziewała się księcia Nicolasa. 

Embed from Getty Images

Wieczorem Panie pojawiły się na corocznej gali Childhood Foundation. Tradycyjne przyjęcie odbyło się w  luksusowym Cipriani na Broadwayu w dzielnicy finansowej. Na uroczystej gali pojawiło się około 400 osób, a wśród nich chociażby Malin Åkerman. Madeleine wybrała nową suknię brytyjskiej marki, Self Portrait.

9 komentarzy

 1. Obie panie pięknie wyglądają zwłaszcza zachwycił mnie żakiet królowej prawdziwa elegancja
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie ze chociaż Medaliene nie cierpi na nudności w ciąży i ja widzimy a Kate ale jeszcze tydzień i ja tez zobaczymy

  OdpowiedzUsuń
 3. Maddie bardzo ladnie wygladala w tej sukience,mimo ze to dopiero poczatek ciazy to szybciutko po niej widac ze spodziewa sie dziecka.Mam tylko nadzieje ze w czasie tej ciazy bedziemy ja mogli widziec czesciej i obserowowac jak sie zmienia

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem zachwycona Madeleine. Wyglądała olśniewająco, czarująco zarówno w codziennym stroju jak i sukni.Szczególnie twarzowe miała upięte włosy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Maddie jakaś taka wielka się wydaje.

  OdpowiedzUsuń
 6. coś czuję, że w tej ciszy Maddie będzie wyglądać jak kuleczka, już teraz widać, że jest 'większa' 😂

  OdpowiedzUsuń
 7. Zarowno Madeleine jak i Krolowa maja fatalny makijaz z wieczoru. Za bardzo rozswietlone oczy w stosunku do policzkow i ogolnie twarzy

  OdpowiedzUsuń
 8. Madeleine ma dużą skłonność do tycia i w ciąży sobie chyba pozwala na więcej, myślę że potem kosztuje ją dużo wysiłku aby schudnąć. Madeleine chyba będzie mieć córeczkę, tak myślę bo bardzo zmieniły się jej rysy twarzy, nie wygląda zbyt korzystnie. Królowa Sylvia wygląda pięknie, jakby odmłodniała. Obie Panie są urocze.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.