Sofia i Carl Philip na przyjęciu Project Playground + Nowa kampania fundacji książęcej pary

2017/10/20Książęca para nie próżnuje, w ubiegłym tygodniu książę Carl Philip odwiedził Monako, a dzisiaj księżna odbywa swoje pierwsze oficjalne wyjście po porodzie. Podczas wizyty w księstwie Carl Philip miał okazję spotkać się m.in. z księciem Albertem II i królową Noor z Jordanii. Wszyscy zebrali się bowiem na trwającej dwa dni konferencji International Union for Conservation of Nature (IUCN).
  
Dzisiaj wieczorem Sofia i Carl Philip przybyli do uroczego pałacu Hallwylska w Sztokholmie, aby wziąć udział w corocznym przyjęciu charytatywnym Project Playground. Bilet na ten szczególny wieczór kosztuje 2,5 tysiąca SEK, a wszystkie pieniądze zebrane podczas przyjęcia przekazywane są fundacji. Na przyjęciu pojawili się m.in. Karl-Johan Persson (dyrektor H&M) oraz jego żona Leonie, bliscy przyjaciele księżniczki Victorii i księcia Daniela.

Kilka dni temu weszła w życie nowa kampania książęcej pary. Zgodnie z oświadczeniem Sofii Ewerlöf, dyrektora fundacji Sofia i Carl Philip cieszą się, że "ważne pytania pojawią się na stołach wielu domów. Naszym obowiązkiem jest walka z nienawiścią i zastraszaniem.". Inicjatywa dotyczy oczywiście prześladowania w cyberprzestrzeni, a pojawiła się na opakowaniach mleka! 


Dzieci, młodzież i rodzice mogą teraz znaleźć kilka przydatnych informacji na temat prześladowania w internecie, odpowiedzieć na kilka ważnych pytania w tej kwestii przyglądając się opakowaniu oraz znaleźć informacje gdzie mogą zasięgnąć pomocy w przypadku takich problemów. "Popularyzowanie wiedzy i zrozumienie tych kwestii poprzez pakiety mleczne jest sposobem na zachęcanie do rozmowy", stwierdziła para książęca. "Chcemy zachęcić do większej rozmowy między dorosłymi a dziećmi, aby wzbudzić świadomość", podała Sofia Ewerlöf.

10 komentarzy

 1. Stylizacja Sofii nie udana i rozumiem, że karmi piersią Gabriela, ale widać,że Sofia zgubiła biustonosz. A co to Marleno za nowa afera z Sofią i jej przyjacielem? Że ten "przyjaciel" jest zamieszany w molestowanie, wspierał finansowo Projekt Playground? Wiadomo coś więcej na ten temat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zacznijmy od tego co powtarzam od kiedy powstał blog nie czytamy Stoppa Pressarna, a jeśli czytamy to nie bierzemy na poważnie. Z ich "artykułu" wynika, że to gruba sprawa a ja nie wiedziałam o niej dopóki nie napisałaś i nie weszłam na ten szwedzki portalik (nawet z naszym plotkiem bym tego nie porównała,,bo to o wiele gorsze). Więc zacznijmy od tego, że gdyby to była prawda wszystkie media, blogi o SRK już dawno by o tym napisały. To po prostu fake news. Piszą tam o mężczyźnie (nie przyjacielu Sofii, nigdzie tam takie stwierdzenie się nie pojawia), który współpracował z PP przy organizacji przyjęć, miałby to być szlachcic, którego ojciec przyjaźni się z królem. O nikim takim w przeciągu kilku lat nie było słychać w kręgu Project Playground, więc raczej nie wyrósł by z podziemi. A gdyby syn przyjaciela króla współpracował z PP na pewno by o tym napisali, bo to w końcu ciekawy temat, szczególnie, że mężczyzna miał być kimś kto ma znajomości i jest znany w kręgach. Z ciekawości przejrzałam nawet newsy z ostatnich tygodni na temat szwedzkiej arystokracji i wpływowych ludzi w kraju i cisza o takim skandalu. Oczywiście może się okazać, że większe media o tym nie piszą, ale przy takiej "osobistości" na jaką wskazuje opis z artykuliku to wręcz nie możliwe.

   Usuń
 2. niestety Sofia nie zachwyca w tej kreacji. Bardzo niekorzystny fason .

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie zobaczyć Sofię, ale źle wygląda w tym stroju

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam sie, gora sukienki lub bluzka niekorzystnie wyglada

   Usuń
 4. Suknia (co ciekawe to osobny top i spódnica od Greta )nie jest taka zła,ale źle układa się bluzka.
  Interesująca ta inicjatywa z opakowaniami płatków. Sama wiem po sobie,że jedząc,czytam bezmyślnie napisy na opakowaniu,a tu można by się dowiedzieć czegoś pouczającego

  OdpowiedzUsuń
 5. Akcja z pudełkami od mleka bardzo ciekawa i na pewno trafiona, Sofia miała śliczny makijaż i fryzurę

  OdpowiedzUsuń
 6. Księżna ma pięknie ułożone włosy i świetny makijaż. Kampania rewelacyjna!
  Letycjank

  OdpowiedzUsuń
 7. Sofia ogólnie jest piękną ale w tej stylizacji wygląda tak "potężnie" i siermiężnie. Rozumiem, że jako matka karmiąca ma większy biust ale ta błyszcząca bluzeczka niepotrzebnie go podkreśliła i zaburzyła proporcje. Spódnica ładna, góra nietrafiona.

  OdpowiedzUsuń
 8. Księżna chyba trochę zaszalała,przecież w Szwecji jest zimno wszyscy w kurtkach-płaszczach a Ona w sukni bez rękawów szok.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.