Biografia królowej Elżbiety II


Dzisiaj dotarła do mnie biografia królowej Elżbiety II autorstwa Pana Marka Rybarczyka. Książka trafi do przedsprzedaży 4 kwietnia, a 13 odbędzie się jej premiera. Przypominam o możliwości wygrania tej pozycji w konkursie na moim blogu, który rozpocznie się jeszcze przed rozpoczęciem przedsprzedaży!

Z pewnością pamiętacie również informację, którą podawałam przed kilkoma tygodniami. W dniu urodzin Monarchinii, czyli 21 kwietnia będziemy mieli okazję do spotkania z Autorem książki w Warszawie. Nadarzy się wówczas okazja do rozmowy z Panem Rybarczykiem, który jest znawcą Brytyjskiej Rodziny Królewskiej oraz m.in. spróbowania ulubionych smakołyków królowej. Bliżej spotkania podane zostaną bardziej szczegółowe informacje na temat miejsca i godziny spotkania. Jak poinformowało mnie wydawnictwo Znak, najprawdopodobniej odbędzie się ono w jednym z salonów Empik. Ktoś z Was się wybiera?

Jeszcze w tym tygodniu na blogu znajdziecie recenzję książki Niegrzeczne księżniczki, a niedługo po niej biografii królowej.

7 komentarzy

 1. Być może ja. Wszystko zależy od godziny spotkania...

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Też się wybierasz?:> Przy okazji zrobimy wieczorek zapoznawczy?;)

   Usuń
 3. mam nadzieję, ze mi też uda się wyrwać na ten dzień z uczelni:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Super! Gdybym mieszkała w Polsce, to na pewno byłabym na tym spotkaniu :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.