Nowe oficjalne zdjęcie Victorii i Daniela + filmik fundacji pary książęcej

2016/03/02

Anna-Lena Ahlström / Kronprinsessparet StifelseFundacja księżniczki Victorii i księcia Daniela udostępniła nowe zdjęcie małżonków wykonane przez Annę Lenę Ahlström z okazji pięciu lat działania organizacji. W związku z tym na oficjalnej stronie organizacji opublikowano specjalny artykuł.

Wynika z niego, że "Tylko w 2015 roku Fundacja udzieliła wsparcia organizacjom, które pomogły łącznie 143 tysiącom dzieci i młodzieży."

W związku z piecioleciem Fundacja Pary Książęcej zleciła przeprowadzenie niezależnej analizy. Ze sporządzonego raportu, wynika, że Fundacja w ciągu tych lat przez wsparcie przyczyniła się do zmiany stylu życia wśród dzieci i dała im szansę na lepszą przyszłość.

"To inspirujące śledzić projekty i poznać organizacje, które wprowadzają zmiany dla dzieci i młodych ludzi w codziennym życiu. Mamy nadzieję, że dzięki Fundacji możemy pomóc utalentowanym amatorom i pozwolić na wykonywanie ważnej pracy w całym kraju. " Mówi książę Daniel.


Zaangażowanie pary książęcej w kwestiach odnoszących się do dzieci i dobrego samopoczucia młodych ludzi jest główną siłą napędową pracy organizacji. Fundacja chce działać jako siła jednocząca, który umożliwia spotkanie odpowiednich osób i projektów w celu ich tworzonia i realizowania.

"Chcemy, aby dzieci czuły się pozytywnie w przyszłości. Każdy powinien mieć prawo do dorastania na osoby pewne siebie i silne." Mówi księżniczka Victoria.

Przed 2016 rokiem organizacja otrzymała dodatkowe dziesięć dotacji dla projektów, w tym Futebol da Forca. Udostępniono także filmik (KLIK) ukazujący pracę organizacji, podczas nagrania możemy wysłuchać słów księżniczki.

"Szwecja jest fantastycznym krajem dla wielu, ale nie dla wszystkich. Izolacja społeczna i zły stan zdrowia są dwiema głównymi wyzwaniami, ale istnieją siły w całej Szwecji, które aktywnie walczą o dzieci, aby miały okazję dorastać bezpiecznie na silne osoby i dają każdemu szansę osiągnąć pełny potencjał. Te siły napędowe, robią to z całego serca, aby pomóc tysiącom dzieci każdego dnia. Jest potrzebnych jeszcze więcej ludzi, abyśmy mogli dotrzeć do większej liczby dzieci. To jest to, co chcemy osiągnąć dzięki naszej Fundacji. Zapewniamy im (fundacją) zasoby, tak aby mogły rozwijać swoją działalność i spotykamy dzieci, aby zachęcać jr i słuchać tego co chcą nam powiedzieć. Ich historie zawierają wiele wiele radości, a czasem część żalu. Ale dzięki wsparciu i zachęcaniu ze strony entuzjastów dziecięca samoocena wzmacnia się, a ich historie obierają nowy kierunek, mają nową siłę, a przede wszystkim wiarę w przyszłość ".

15 komentarzy

 1. Podoba mi się to zdjęcie, ale raczej nie zostało wykonane ostatnio, chyba najwcześniej w pierwszej połowie ubiegłego roku, mam rację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawdopodobnie tak, nie wiadomo kiedy, ale pod koniec ubiegłego roku pojawiło się oficjalne zdjęcie Daniela z tej sesji, więc musiała zostać wykonana we wrześniu lub październiku.

   Usuń
 2. Mam nadzieję,że Victoria urodzi już jutro lub w piątek,mam dosyć tego czekania,jest dobijające :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesli nie 3 marca to moze 5, a jak nie 5 to ja juz nie mam pomyslow

   Usuń
  2. Termin porodu to nie jest coś, na co można mieć pomysł :) Też czekam niecierpliwie :)

   Usuń
 3. Piękne zdjęcie. Victorii zdecydowanie pasuje ten kolor.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdjęcia piękne :) a Vic mogłaby już urodzić :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Marleno jak dajesz rade z tym czekaniem, pewnie siedzisz jak na szpilkach zeby nie przegapic dobrych wiadomosci, mam tylko nadzieje ze dziecko nie urodzi sie w nocy bo wszystkiego dowiemy sie z duzym opoznieniem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładne zdjęcie pary książęcej.

  OdpowiedzUsuń
 7. Victoria urodziła! Zapraszam do nowego postu

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękna para :) Ten kolor jest wręcz stworzony dla Vic :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.