Księżniczka Madeleine na seminarium My Big Day

2017/09/13


Dzisiaj księżniczka Madeleine przybyła do Lugna Gatan Theatre w Sztokholmie, aby wziąć udział w seminarium pod tytułem  “När livet inte följer manus”. Spotkanie zorganizowała organizacja My Big Day, której od lat patronuje Madeleine. Razem z księżniczką na seminarium przyjechał jej kuzyn Patrick Sommerlath.

Organizacja My Big Day ma za zadanie spełniać marzenia bardzo chorych dzieci. Dzięki patronatowi księżniczki 16-letnia Felicia (dziś już 17-letnia) poznała na Zamku Królewskim księżniczkę Victorię, którą bardzo lubi. Spotkanie miało miejsce w listopadzie ubiegłego roku.

Dzięki inicjatywie Madeleine spełniło się również największe marzenie, wówczas 14-letniego Samira. 22 stycznia 2014 roku. Samir od dwóch lat mieszał już w Szwecji, jego życie nie było łatwe, na świat przyszedł w Iranie. Doznał poważnego wypadku i przeszedł wiele poważnych operacji, jednak z powikłaniami będzie zmagał się jeszcze wiele lat. Sama księżniczka spełniła już marzenie kilkunastu dzieci. W ostatnim czasie zorganizowała m.in. niezapomniane przyjęcie na Zamku Królewskim podczas, którego dzieci poznały najprawdziwszą księżniczkę.

Madeleine miała na sobie dzisiaj nowy żakiet z Zary oraz szpilki od Louboutin'a. Księżniczka miała również zegarek, prezent urodzinowy od męża. Christopher zakupił ten ekskluzywny zegarek Federico Casado z Nymans Ur w Sztokholmie. Został wykonany na przełomie lat '70 i '80.

9 komentarzy

 1. Cudowny zegarek. Słaba stylizacja.

  OdpowiedzUsuń
 2. To chyba pierwsze takie wyjście Maddie od lutowego w Londynie,wyłączając rodzinne uroczystości i inne oficjalne okazje,takie związane z jej patronatami.
  Promienieje,ma taki śliczny uśmiech: )

  OdpowiedzUsuń
 3. Madeleine olśniewająca.
  Tak rzadko mamy okazję widywać księżniczkę.
  Moim zdaniem zegarek od Chrisa skromny, ale ładny

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo tu sie marka liczy.Dla ciebie pewnie im wiecej swiecidelek tym lepiej.

   Usuń
 4. Mi się podoba jej stylizacja. Sama mam bardzo podobny zegarek, tylko oczywiście o wiele tańszy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Maddie jak zawsze pięknie. Ciąża jej służy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Skąd opóźnienia w publikacji informacji z pozostałych wczorajszych spotkań?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak jak prawie zawsze, audiencje, których udzieliła Victoria będą zebrane razem z kilku dni. Dzisiaj przy okazji wyjścia w terenie będą udostępnione informacje o nich :)

   Usuń
 7. Maddie wygląda ślicznie choć ta stylizacja ja pogrubia. Ale wiadomo..w ciąży wszystko wolno ;)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.