Niezapowiedziane spotkanie na Zamku Królewskim

2017/09/23

http://familjenwernersson.blogg.se/


W czwartek na Zamku Królewskim miało miejsce niecodzienne spotkanie. Księżniczka Victoria i książę Daniel postanowili zaprosić grupę dziewczynek, które miały/mają raka.

http://familjenwernersson.blogg.se/

 http://familjenwernersson.blogg.se/

http://familjenwernersson.blogg.se/

Księżniczka słyszała o nich i ich pracy, przy tworzeniu bransoletek BuCancer oraz chciała coś dla nich zrobić. Dlatego też wraz z Danielem zaprosiła ich do Zamku Królewskiego. Przed spotkaniem z książęcą parą dziewczynki miały okazję zwiedzić część Królewskiego Zamku oraz obejrzeć przygotowania do wczorajszego przyjęcia. 

W prezencie dla Victorii i Daniela przyniosły oczywiście bransoletki BuCancer. Dla księcia specjalnie wykonały ja w kolorach AIK, drużyny hokeja, której kibicuje Daniel. Bransoletki BuCancer są popularne w Szwecji, a dochody z ich sprzedaży trafiają do Barncancerfonden Östra (Fundacja Dzieci chorych na raka).Książęca para postanowiła podarować dziewczynkom w prezencie naszyjniki z zawieszką w kształcie korony. 


Pełną fotorelacje możecie znaleźć tutaj - KLIK.

4 komentarze

 1. Piękny gest i na pewno nagłośnienie inicjatywy dziewczynek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla dziewczynek musiało to być niezapomniane przeżycie,wielkie wsparcie w chorobie.

  OdpowiedzUsuń
 3. To spotkanie zostanie w wspomnieniach dziewczynek na zawsze a fani monarchii usłyszeli o kolejnej słusznej inicjatywie :)
  ania_l royal

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.