Przyjęcie niespodzianka dla księżniczki Victorii

Expressen

W sobotę wieczorem odbyło się urodzinowe przyjęcie dla księżniczki Victorii. Wszystko zostało zachowane w ścisłej tajemnicy przed Następczynią Tronu, a organizacją imprezy zajął się książę Daniel.


O godzinie 18:00 wszyscy goście byli już w Pałacu Haga i oczekiwali przybycia Victorii. Po dwudziestu minutach była już w domu, a z Pałacu było słychać dźwięki urodzinowej piosenki. Tematem przewodnim imprezy była plaża. W ogrodach Pałacu rozstawiono kilka białych namiotów oraz usypano plaże. Przygotowywaniem posiłków zajął się sam szef kuchni króla, Stefano Catenacci oraz kucharze Operakällaren. W tłum gości wmieszała się także fotograf książęcej rodziny, Kate Gabor. Wśród gości znaleźli się członkowie innych rodzin królewskich. Mediom udało się sfotografować księcia Haakona i księżniczkę Marthe Louise z Norwegii. Możliwe, że w Pałacu bawiło się więcej królewskich gości. Na imprezie była także siostra księcia Daniela oraz jego kuzynki, a także dzieci księżniczki Christiny. Na miejscu nie zabrakło księżniczki Madeleine z mężem. Jak podał Expressen wracając do domu małżonkowie dostali mandat za przekroczenie prędkości.

Svenskdam
Expressen
Dzisiaj około 10:30 król i księżniczka Victoria spotkają się z rządem, po czym o 11:15 rozpocznie się konferencja prasowa podczas, której zostaną podane imiona i tytuł małego księcia. O 12:15 cała rodzina królewska zbierze się na Te Deum.

8 komentarzy

 1. jest nadzieja, że Maddie i Chris będą na Te Deum :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ciężko się komentuje (wdaje w dyskusję) kiedy komentarz publikowany jest z kilkunastogodzinnym opóźnieniem .... ::(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też miałam weekend i swoje plany :) dzisiaj wszystko wraca do normy. Nie uwierzycie ale też mam rodzinę, wyjścia i czasami wyjeżdżam w weekendy. Troszkę cierpliwości.

   Miłego dnia

   Usuń
  2. Chciałabym zapytać (jeśli to nie problem) gdzie kupiłaś sukienkę na wesele? Bardzo, bardzo mi się spodobała, też mam niedługo wesele w rodzinie i szukam czegoś podobnego ;)

   Usuń
  3. W lokalnym sklepie, z Top Moda, model Kamila :)

   Usuń
 3. Super zawsze marzyłam żeby mieć przyjęcie niespodziankę ale niestety nikt jeszcze na ten pomysł nie wpadł mam nadzieję że Victoria była zadowolona

  OdpowiedzUsuń
 4. Książę Gabriel !!!!!

  OdpowiedzUsuń