Whisbear dla księcia Gabriela!

2017/09/14Chyba większość z nas słyszała już o słynnym polskim Whisbear, czyli Szumiącym Misiu. Firma z Finlandii "Unikarhu Oy", która reprezentują naszą rodzimą markę Whisbear- "szumiące misie" na terenie krajów Nordyckich zdecydowała się podarować szumiącego misia nowym królewskim rodzicom w Szwecji. Whisbear został wysłany  kilka dni temu i już niedługo trafi do rąk księcia Carla Philipa i księżnej Sofii jako prezent dla ich synka, księcia Gabriela.

 


Whisbear to w 100% polski produkt, który pomaga zasypiać niemowlakom, zgodnie z wiadomością, którą otrzymałam od Naszej rodaczki pracującej w "Unikarhu Oy":

"Unikarhu Oy wysłał szumiącego misia do Sofii i Carla Philipa z takim samym zamiarem i uczuciem, jak dla każdej rodziny - aby zwiększyć ich szanse na odpoczynek i dobry sen. Wyobrażamy sobie, że ich codzienne życie jest bardzo zajęte i śledzone przez wiele oczu każdego dnia. Mają też małego księcia Alexandra, którym muszą się zająć, więc potrzebują całej swojej energii. Uważamy, że firma Whisbear może z powodzeniem wspierać rodzinę królewską w Szwecji, podobnie jak wiele rodzin na całym świecie."

http://www.whisbear.fi/

Przed dwoma laty szumiący miś został wysłany do Pałacu Kensington,  jako prezent dla księżniczki Charlotte. Tym razem swojego szumiącego misia otrzyma książę Gabriel. Więcej o prezencie dla małego księcia możecie przeczytać tutaj - KLIK.

Oryginalny Szumiący Miś Whisbear® wspiera noworodki i niemowlęta w spokojnym śnie, a także w ich sensorycznym rozwoju. To także wspaniały pomocnik każdej Mamy. Whisbear to innowacyjna zabawka ze specjalnie opracowaną funkcją CRYsensor, dzięki której miś czuwa całą noc nad snem dziecka, a gdy wykryje płacz dziecka automatycznie włączy uspokajający szum. To pierwsza szumiąca zabawka w całości stworzona i produkowana w Polsce. Whisbear zdobył nagrody i pozytywne opinie rodziców i specjalistów z całego świata.
http://whisbear.pl/

8 komentarzy

 1. Super, że mamy swój polski akcent :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Po raz kolejny szumiące misie stały się słynne, szczególnie,gdy Kate otrzymała go w Polsce i powiedziała do męża "Musimy mieć więcej dzieci ". Co się zdarzyło półtora miesiąca później, to wiemy :)
  Idealny prezent dla pary książęcej. Mam nadzieję,że im pomoże w opiece nad dwoma synkami :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale z Kate nie otrzymała tego misia podczas wizyty w Polsce tzlko wtedy gdy urodziła się mała Charllote,

   Usuń
 3. pierwsze słysze. o co chodzi z misiami?

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny prezent dla księcia a do tego wspaniała promocja polskiej marki

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam te szumiące misie, kupiłam w zeszłym roku kiedy urodziła się moja chrześnica i z tego co wiem sprawdza sie świetnie. Super, że Gabriel będzie miał swojego, pewnie m pomoże :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawa jestem, czy rzeczywiście trafi w ich ręce, bo założę się, że dostają mnóstwo prezentów dla Gabriela

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.